Wordpress Dersleri

WordPress Dersleri : Videolu Anlatımlar İle Kolayca WordPress Öğrenin

Wordpress Dersleri

WordPress dersleri ile, wordpress içerik yönetim sistemini öğrenmek isteyen, eksiklerini yada neyin ne olduğunu pekiştirmek isteyen kişiler için tüm wordpress admin paneli öğelerinin yer aldığı bölümler halinde oldukça detaylı sesli videolu dersler hazırladım.

Bildiğiniz gibi wordpress dünya üzerindeki web sitelerinin yarıdan fazlasının kullandığı ücretsiz sunulan bir içerik yönetim sistemidir. Bugün kişisel bloglardan tutun da en büyük bazı markalara kadar birçok web sitesinin alt yapısını oluşturmaktadır.

Eğer kendinize özel bir web sitesi açmak istiyorsanız işin temelinden başlamanız en doğru hareket olacaktır. WordPress üzerindeki değişiklik ve kişiselleştirmeler tamamen sizin hayal gücünüz ile doğru orantılıdır. Bugün hemen hemen her sektörde wordpress altyapısını kullanan web sitesi bulunmaktır.

Eğer amacınız para kazanmak ve bu yönde bir web sitesi hazırlamayı düşünüyorsanız en başında belirtmeliyim ki sonucunun hüsran olması çok büyük bir ihtimaldir. Çünkü içeriğin,kalitenin ve bilginin olmadığı bir web sitesinden para kazanmanız söz konusu değildir ve kısa vadede sıkılıp bırakmanıza sebep olmaktadır. Bu yüzden asla para kazanmak uğruna bu işlere girişmeyin.

Web sitenizdeki içerikleriniz,web sitenizin görünümü ve kullanıcıyı tatmin edecek bilgiler bir araya geldiğinde kullanıcı etkileşimi ile çok daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. Ve evet ilerleyen zamanlarda web sitenizden para kazanabilirsiniz.Fakat bahsettiğim gibi bu tamamen içerik,kalite ve bilgi üçgeni ile alakalıdır.

WordPress dersleri ile amacım, bu konuda kendini geliştirmek isteyen, yeni blog açmak isteyipte wordpress’in nasıl kurulup, kullanılacağını bilmeyen arkadaşlarımıza yardımcı olmaktır.

Bildiğiniz gibi internette birçok yerde wordpress dersleri genelde ücretli olarak sunulmaktadır. Aslında benim de bu konuda video hazırlamaya teşvik eden bu derslerin ücretli olarak sunulmasıydı. İstedim ki isteyen herkez ücretsiz olarak bloğunu açıp kullanabilecek şekilde wordpress öğrensin.

Bu anlamda hiçbir ticari kaygım olmadığından tamamen gönüllü olarak videoları sizler için oluşturup yardımcı olmak istedim. Umarım videolardan keyif alır ve ücretsiz wordpress dersleri ile yeni blog oluşturmanızda bir nebze de olsa katkım olur.

Keyifli seyirler.

WordPress Dersleri İndeksi

Wordpress Dersleri wordpress-nasil-kurulur2WordPress Dersleri : WordPress Nasıl Kurulur?

Wordpress Dersleri guncellemeler_menusu4 WordPress Başlangıç – Güncellemeler – Yazılar Ve Kategoriler Menüsü

Wordpress Dersleri wordpress-dersleri-ortam-menusu Ortam Menüsü

Wordpress Dersleri wordpress-dersleri-sayfalar-menusu Sayfalar Menüsü

Wordpress Dersleri wordpress-dersleri-yorumlar-menusu Yorumlar Menüsü

Wordpress Dersleri wordpress-dersleri-gorunum-menusu Görünüm – Bileşenler – Temalar – Menüler Menüsü

Wordpress Dersleri wordpress-dersleri-eklentiler-menusu Eklentiler Menüsü

Wordpress Dersleri wordpress-dersleri-kullanicilar-menusu Kullanıcılar Menüsü

Wordpress Dersleri wordpress-dersleri-araclar-menusu Araçlar Menüsü

Wordpress Dersleri wordpress-dersleri-ayarlar-musunu Ayarlar Menüsü

WordPress dersleri ile, wordpress içerik yönetim sistemini öğrenmek isteyen, eksiklerini yada neyin ne olduğunu pekiştirmek isteyen kişiler için tüm wordpress admin paneli öğelerinin yer aldığı bölümler halinde oldukça detaylı sesli videolu dersler hazırladım. Bildiğiniz gibi wordpress dünya üzerindeki web sitelerinin yarıdan fazlasının kullandığı ücretsiz sunulan bir içerik yönetim sistemidir. Bugün kişisel bloglardan tutun da en büyük bazı markalara kadar birçok web sitesinin alt yapısını oluşturmaktadır. Eğer kendinize özel bir web sitesi açmak istiyorsanız işin temelinden başlamanız en doğru hareket olacaktır. WordPress üzerindeki değişiklik ve kişiselleştirmeler tamamen sizin hayal gücünüz ile doğru orantılıdır. Bugün hemen hemen her sektörde wordpress altyapısını kullanan…
WordPress videolu ve sesli anlatımlar ile kolayca wordpress öğrenebilirsiniz.

WordPress Dersleri Anlaşılabilirlik

Anlaşılabilirlik - 100%
Kolaylık - 100%

100%

WordPress videolu ve sesli anlatımlar ile kolayca wordpress öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 4.55 ( 1 oy)

Yazar Hakkında

Sadri

Wordpress,Seo,Blogging,Blogger ve Sosyal Medya konularında makaleler yazmakta ve Seo Danışmanlığı yapmaktayım.

Yorum yapmak ister misin?

Abonelik Seçenekleri
Konuya abone olarak yeni yorumlardan yada cevaplardan haberdar olabilirsiniz.

E-Mail Bülteni Aboneliği

 

E-Mail bülteni aboneliği ile en yeni makalelerden anında haberdar olabilirsiniz. Her yeni makale yayınlandığında e-posta kutunuzda makaleye ait detayları bulabileceksiniz. 

Teşekkürler. Lütfen Posta Kutunuzu Kontrol Edin

Pin It on Pinterest