Wordpress Eklentileri

WordPress UpdraftPlus eklentisi ile nasıl yedek alınır?

WordPress UpdraftPlus eklentisi , wordpress yedek alma ve geri yükleme konusunda en başarılı ücretsiz eklentilerden birisidir.

Bildiğiniz gibi bir web sitesinde yedek almak ileride oluşabilecek zararları telafi etmenin en kesin yoludur. Gerek sunucu kaynaklı, gerekse düzenlemeler sonucu oluşabilecek zararlardan dolayı mutlaka kendi yedeğimizi kendimiz almalıyız.

Daha önceleri de benim yaşadığım bir sıkıntı sonucu şimdilerde titizlikle düzenli olarak Updraftplus eklentisi ile yedek alıyorum. WordPress yedek alma konusunda daha önceden de belirtmiş olduğum wordpress yedekleme eklentileri içerisinde de seçim yapıp kullanabilirsiniz.

Wordpress UpdraftPlus eklentisi ile nasıl yedek alınır?

Bu makalede size UpdraftPlus eklentisi ile kolayca nasıl yedek alıp, nasıl geri yükleyebileceğinizi elimden geldiğince videolu ve sesli olarak anlatmaya çalıştım.

Eklenti kullanımı ile ilgili her türlü sorularınızı yorum kısmından belirtebilirsiniz.

İyi seyirler.

WordPress UpdraftPlus eklentisi ile yedek alma ve geri yükleme

WordPress UpdraftPlus eklentisi , wordpress yedek alma ve geri yükleme konusunda en başarılı ücretsiz eklentilerden birisidir. Bildiğiniz gibi bir web sitesinde yedek almak ileride oluşabilecek zararları telafi etmenin en kesin yoludur. Gerek sunucu kaynaklı, gerekse düzenlemeler sonucu oluşabilecek zararlardan dolayı mutlaka kendi yedeğimizi kendimiz almalıyız. Daha önceleri de benim yaşadığım bir sıkıntı sonucu şimdilerde titizlikle düzenli olarak Updraftplus eklentisi ile yedek alıyorum. WordPress yedek alma konusunda daha önceden de belirtmiş olduğum wordpress yedekleme eklentileri içerisinde de seçim yapıp kullanabilirsiniz. Bu makalede size UpdraftPlus eklentisi ile kolayca nasıl yedek alıp, nasıl geri yükleyebileceğinizi elimden geldiğince videolu ve sesli olarak anlatmaya çalıştım.…
WordPress UpdraftPlus eklentisi , wordpress yedek alma ve geri yükleme konusunda en başarılı ücretsiz eklentilerden birisidir.

WordPress UpdraftPlus eklentisi

Kullanım Kolaylığı - 100%
Başarılı Yedek Alma - 100%
Başarılı Yedek Geri Yükleme - 100%

100%

WordPress UpdraftPlus eklentisi , wordpress yedek alma ve geri yükleme konusunda en başarılı ücretsiz eklentilerden birisidir.

Kullanıcı Oyu: 4.78 ( 2 oy)

Yazar Hakkında

Sadri

Wordpress,Seo,Blogging,Blogger ve Sosyal Medya konularında makaleler yazmakta ve Seo Danışmanlığı yapmaktayım.

1 Yorum

  • Ben My Wp Backup kullanıyorum kaynak tüketimi daha az fakat onedrive yedeklemesi mevcut değil yakın zamanda geçiş yaparım belkş

Yorum yapmak ister misin?

Abonelik Seçenekleri
Konuya abone olarak yeni yorumlardan yada cevaplardan haberdar olabilirsiniz.

E-Mail Bülteni Aboneliği

 

E-Mail bülteni aboneliği ile en yeni makalelerden anında haberdar olabilirsiniz. Her yeni makale yayınlandığında e-posta kutunuzda makaleye ait detayları bulabileceksiniz. 

Teşekkürler. Lütfen Posta Kutunuzu Kontrol Edin

Pin It on Pinterest