Wordpress Eklentileri

Foxpush tarayıcı ve masaüstü bildirimi kurulum ve kullanımı

Foxpush tarayıcı ve masaüstü bildirimi eklentisi

Foxpush tarayıcı ve masaüstü bildirimi uygulaması diğer sistemlerin aksine oldukça fazla sayıda kullanıcı ve bildirim gönderme imkanı sunuyor.

Web sitenizde bildirim özelliği kullanmak ve ziyaretçilerinizin bu bildirimlere abone olarak, yeni yazılarınızdan haberdar olmaları trafik akışınız için oldukça faydalıdır.

bahsettiğim bildirim sistemlerini sunan çok fazla servis mevcuttur. Daha önce de bu bildirim sistemlerinden ve kullanımlarından diğer makalelerde bahsetmiştim.

Bu makalemde ise farklı bir bildirim sistemi olan Foxpush sisteminden bahsedeceğim. Foxpush bildirim sistemi ücretsiz paketinde size 50.000 kullanıcı kaydı ve aylık 1.500.000 bildirim gönderebilme imkanı sağlıyor. Bu bağlamda bu özellikler ile diğer bildirim sistemlerinden oldukça avantajlıdır.

Foxpush tarayıcı ve masaüstü bildirimi özellikleri

  • Ücretsiz pakette 50.000 kullanıcı aboneliği
  • Aylık 1.500.000 bildirim gönderebilme
  • Hoşgeldin mesajı gönderebilme
  • Masaüstü bildirim desteği
  • Mobil / Tablet Tarayıcı bildirim desteği
  • Segmentasyon yapabilme
  • Anket yapabilme

Öte yandan Foxpush bildirim sistemi tüm platformlar ile uyumludur. Ayrıca wordpress üzerinde herhangi bir eklenti yüklemenize gerek yoktur. Tek bir kod eklemesiyle tüm kurulumu tamamlayabiliyoruz.

Anlatımı videolu olarak gerçekleştireceğim. Böylece çok daha kolay bir şekilde adım adım kurulumu ve kullanımı yapabileceksiniz.

Aşağıdaki anlatımı izlemeden önce Foxpush web sitesine giderek basit olan kayıt işlemini tamamlayınız. Anlatımda da yer aldığı gibi sitenizin <head> ve </head> etiketleri arasına aşağıdaki gibi verilen kodu ekleyin

Üstteki kod örnektir. Siz, verilen kodu ekleyin.

7 Yorum

Yorum yapmak ister misin?

bitcoin satın al

Pin It on Pinterest