Jivochat ile canlı destek sisteminde yepyeni bir boyut

0
129
jivochat

[su_button url=”https://www.jivochat.com.tr/?partner_id=16851&lang=tr&pricelist_id=27″ target=”blank” background=”#c61a04″ size=”5″ wide=”yes” radius=”0″ icon=”icon: arrow-circle-down”]Jivochat’i Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın[/su_button]

JivoChat, çevrimiçi iş sahiplerinin satışlarını ve müşteri sadakatini artırmaları için en iyi iletişim çözümlerini geliştirmeyi taahhüt eden çok uluslu bir teknoloji şirketidir.

2012 yılında kurulan JivoChat, şu anda dünyanın dört bir yanında 200.000’den fazla aktif kullanıcıya sahip olan, segmentininin en büyük ve en hızlı büyüyen şirketidir.

2017 Eylül tarihinde Türkiye’ye giriş yapmış ve Türk Lirası fiyatlandırması kullanmasının yanısıra tamamen Türkçe bir arayüze sahiptir.

Canlı Destek Niçin Önemlidir?

Bir çok online işletme sahip oldukları trafiği ürün veya hizmet satın alan müşterilere dönüştürmekte zorlanıyor.

Aslında bunun 2 sebebi var;

1-) Ziyaretçilerin aklındaki satın almaya engel olan soruların sorulmasını sağlayamamak ve bu sorular sorulduğunda hızlı destek sağlayamamak.

2-) Ziyaretçiler tüm soruları hızlıca cevap bulduğunda satın alma kararını çok daha kolay ve hızlı veriyorlar. Sitenizden, Facebook sayfanızdan, Viber ve Telegram kanallarından,destek e-posta hattından, mobil uygulamanızdan gelecek tüm yazılı taleplere, tek bir uygulamadan cevap verebilecek, bu sayede hiçbir müşterinin cevapsız kalmadığına kolayca emin olabileceksiniz.

Ayrıca ek modüller, güçlü bir API, tamamı özelleştirilebilir tasarım ve işleyiş ile 360° canlı destek sisteminizi dakikalar içinde kurabilir, işinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Ziyaretçi Dönüşümlerini En Etkili Şekilde Kullanmak

Bir sürü para harcayıp, emek gösterip sitenize getirebildiğiniz kıymetli ziyaretçileriniz “bir uğrayıp” çıkmasın. JivoChat’in dönüşümünüzü katlayarak artıracak araçları ile ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürün.

Jivochat ile canlı destek sisteminde yepyeni bir boyut

Canlı Ziyaretçi Takibi
Sitenizdeki ziyaretçileri an be an takip edin, hangi sayfada olduklarını, nereden geldiklerini ve daha birçok detaylı
bilgilerini görün, dilerseniz bir sohbet başlatın.

Akıllı Tetikleyiciler 
Belirlediğiniz koşullar sağlandığında gösterilecek otomatik mesajlar ayarlayın, örneğin “ziyaretçi satın alma sayfasında 20 saniyeden fazla beklerse şu mesajı göster..”

Coğrafi Bölgeleme
Farklı ülke ve şehirlerde mi iş yapıyorsunuz? Her bölge için ayrı bir davranış belirleyebilir, bölgelere özel  kampanyalarınızı otomatik mesaj olarak gösterebilirsiniz.

Kendi Çağrı Merkezinizi Kurun

Jivochat sayesinde çağrı merkezi kurma, idare etme ve maliyetini karşılama gibi zorunluluklar ortadan kalkıyor.  JivoChat uygulamasından telefon numaraları satın alabilir, halihazırda kullandığınız telefon numarasını bağlayabilir ve uygulama üzerinden çağrı alabilir  ve gönderebilirsiniz. İşte bu kadar kolay ve etkili. Sitenize gelen ziyaretçilerin sizden çağrı talep edebilmesini istemez miydiniz? Geri- aramalar ile artık çok kolay! Çağrıları ister uygulamadan, ister kendi telefonunuzdan yanıtlayın, hem yazılı hem sesli destek sunun

Peki Hangi Çağrı Merkezi Özelliklerini Barındırıyor?

 • Hiç meşgule düşmeyecek çoklu-kanal telefonlar
 • Servis kalitesi üzerine raporlar
 • Mobil ve SIP telefonlara çağrı yönlendirme
 • Çağrıların çalışanlar arasında dağıtılması
 • 52 ülke için ücretsiz telefon numaraları
 • Profesyonel sesli karşılamalar ve IVR-menü

Jivo Uygulamaları Ve Temsilci Üretkenliği Nedir?

Jivochat uygulamaları işlerinizi tamamen kolaylaştırıyor.

Birbirinden faydalı uygulamalar ile temsilcilerinizin işlerini kolaylaştırıyor.

 • Sohbet transferi
 • sohbete temsilci daveti
 • çağrı aktarma
 • ziyaretçinin yazdıklarını canlı gösterme
 • detaylı ziyaretçi bilgisi
 • taslak cevaplar
 • hızlı cevap önerileri
 • 72 dil için otomatik çevirmen
 • departmanlar
 • cobrowsing
 • coğrafi ip bölgeleme
 • ve daha birçok özellik!

Jivochat ile canlı destek sisteminde yepyeni bir boyut

 

Ayrıca JivoChat’in Windows, MacOS, Android, iOS ve web programları ile, dilediğiniz platformdan müşterilerinizi yanıtlayın. Müşteri memnuniyetine giden yolun, talebe 15 saniye içinde cevap vermekten geçtiği bilen Jivochat bu anlamda da size tüm platformlarda kullanım özgürlüğü sunuyor.

Jivochat ile sorunsuz bir destek sistemi

JivoChat, bizlere sorunsuz bir tecrübe vaat ediyor. Tamamen Türkçe olan bu uygulama ve uygulama kaynakları, 7/24 Canlı Destek hattı ve dilediğiniz zaman sonlandırabileceğiniz ödeme planlarıyla, işleri daha da kolay hale getiriyor.

Kaydolduktan sonra 14 gün profesyonel sürümün ücretsiz denemesini kullanabilirsiniz, ardından isterseniz ücretsiz sürümle devam edebilirsiniz. Tabiki önce profesyonel sürümün avantajlarını da görmüş oluyoruz:) Ücretsiz zsürüm ile Pro sürüm arasındaki farkları https://www.jivochat.com.tr/pricing/ adresinden de inceleyebilirsiniz. Denemesi bedava, taahhüt yok, ön koşul yok.

Jivochat ile ilgili olarak söyleyebileceğim son söz, eğer online bir eticaret siteniz varsa yada destek gerektiren bir platform sahibiyseniz hem müşterilerinize hem de kullanıcılarınıza profesyonel bir destek sunmak adına Jivochat’i denemenizi öneririm. 

Jivochat ile canlı destek sisteminde yepyeni bir boyut

Jivochat birçok altyapıyı desteklemekle birlikte kolayca WordPress sitenize entegre edebileceğiniz eklentisi bulunmaktadır.

[su_button url=”https://www.jivochat.com.tr/?partner_id=16851&lang=tr&pricelist_id=27″ target=”blank” background=”#c61a04″ size=”5″ wide=”yes” radius=”0″ icon=”icon: arrow-circle-down”]Jivochat’i Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın[/su_button]

[su_button url="https://www.jivochat.com.tr/?partner_id=16851&lang=tr&pricelist_id=27" target="blank" background="#c61a04" size="5" wide="yes" radius="0" icon="icon: arrow-circle-down"]Jivochat'i Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın[/su_button] JivoChat, çevrimiçi iş sahiplerinin satışlarını ve müşteri sadakatini artırmaları için en iyi iletişim çözümlerini geliştirmeyi taahhüt eden çok uluslu bir teknoloji şirketidir. 2012 yılında kurulan JivoChat, şu anda dünyanın dört bir yanında 200.000'den fazla aktif kullanıcıya sahip olan, segmentininin en büyük ve en hızlı büyüyen şirketidir. 2017 Eylül tarihinde Türkiye'ye giriş yapmış ve Türk Lirası fiyatlandırması kullanmasının yanısıra tamamen Türkçe bir arayüze sahiptir. Canlı Destek Niçin Önemlidir? Bir çok online işletme sahip oldukları trafiği ürün veya hizmet satın alan müşterilere dönüştürmekte zorlanıyor. Aslında bunun 2 sebebi var; 1-)…
İşletmenize profesyonel bir destek sistemi sunmanın en etkili ve ekonomik yöntemlerinden birisi olmasının yanısıra Türkçe olması da büyük bir avantaj.

Jivochat Değerlendirme

Türkçe Desteği
Kullanım Kolaylığı
İhtiyaçları Karşılama

Toplam

İşletmenize profesyonel bir destek sistemi sunmanın en etkili ve ekonomik yöntemlerinden birisi olmasının yanısıra Türkçe olması da büyük bir avantaj.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz