Sponsor

Logaster İncelemesi : Profesyonel Online Logo Oluşturucu

Logo, markanız veya ürününüzün yüzü gibidir. Kötü bir yüze güvenebilir misiniz? Logonun önemini anlamak için kendinize sormanız gereken soru tam olarak budur. İyi tasarlanmış bir logo, insanların ilgisini çekerek ve gören insanların empati kurmasını sağlayarak potansiyel müşterilerinizin markanıza olan güvenini arttıracaktır.

Logaster nedir?

Logaster, logo ve kurumsal kimlik elementleri oluşturmanıza imkan veren online bir araçtır. Bir çocuk bile web sitesi için bir logo tasarlayabilir. Kullanımı kolaydır ve büyük miktarda idrak gücü gerektirmez, yalnızca birazcık yaratıcılık.

Logaster’ı en iyi yapan nedir?

  • Kullanıcı dostu arayüz basit ve sezgiseldir. Platformu nasıl kullanacağınız hakkında hiçbir talimata ihtiyaç duymazsınız.
  • Yüksek miktarda düzenlenebilir anahtar teslim logo koleksiyonu.
  • Sektöre özel ikonlar arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Logolar ile birlikte Logaster kartvizit, zarf, antet ve site ikonları da tasarlar. Tüm tasarım elementleri vector – SVG veya PDF ve raster– JPEG veya PNG formatlarında tamamlanır. İster logonuzu websiteniz, kartvizitleriniz için kullanmak isteyin, isterseniz billboardlarda, her seferinde %100 görsel kalitesine sahip olacaksınız.
Logaster Nasıl Kullanılır ve bir Logo Nasıl Oluşturulur?

Sizi Logaster logo-hazırlama sürecinde adım adım bir yolculuğa çıkaracağız.
1. https://tr.logaster.com adresine gidin ve “Bir logo oluştur” butonuna tıklayın

2. Ardından, şirket veya kimlik adınızı girmeli ve istediğiniz aktivite tipini seçmelisiniz.

3.Logaster gelecek logonuzun birkaç versiyonunu üretir. Seçenekler arasından en beğendiğiniz birini seçin.

4. Logonuz kolaylıkla düzenlenebilir: düzeni, ikonu, yazı tipini ve rengi değiştirebilirsiniz. Dahası, bir metin mesajı da ekleyebilirsiniz.

5. Ardından logonuzun, kartvizitinizin, zarflarınızın vb. farklı renk kombinasyonlarında nasıl gözüktüğüne bakabilirsiniz. Bunun ardından “Kaydet” butonuna tıklayın.

Logonuzu indirmek için Logaster’a kaydolmanız gerekmektedir. Küçük boyutlu bir logo (bir website veya blog için) ücretsiz olarak mevcuttur. Tam boyutlu sürümü 9.99$’dan başlayan fiyatlarla indirilebilir. Logonuzu ödemeye yaptıktan sonra bile Logaster’da düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca Logaster Logo Üreteci için WordPress Eklentisi ile web sitenizle entegre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Logolar medya kütüphanesine kaydedilir ve WordPress sitesi ile tamamen entegredir.

Sonuç Olarak

İşletmesini, blogunu veya websitesini henüz açmış milyonlarca insan var. Her birinin bir logonun ne anlama geldiği ve işletmelerine ne katabileceği konusunda bir fikri var. Ancak çoğunun bütçesi yok veya henüz düşünmedi. İşte tam da bu noktada Logaster gibi ekonomik olarak karşılanabilir bir logo tasarım servisi sahneye çıkar ve işleri mümkün kılar.

Logaster’ın eşsiz otomatik tasarım süreci, tasarım temelleriyle uğraşmak zorunda kalmadan, kurumsal kimliğinizin dakikalar içinde ortaya çıkmasına imkan sağlar. Eğer bir logo sahibi olmak veya logonun blog veya işletmenizi nasıl geliştirebileceği konusunda kararsızsanız, ekonomik şekilde tasarlanmış bir logo ve diğer tasarım elementleri işletmeniz üzerinde yalnızca pozitif etki yaratacaktır.

Yorum yapmak ister misin?

bitcoin satın al

Pin It on Pinterest