Sponsor

Olmazsa Olmazımız Çantalarımız

Çanta Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çanta bir bayanın en önemli aksesuarıdır. Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar vardır. Öyle ki çantalar kombinlerinizin tamamlayıcısıdır. Doğru çanta seçimi ile tüm dikkatleri üzerinize çekmek mümkündür. Ayrıca hayatınıza kolaylık katmak için de çantalarınızı doğru seçmelisiniz.

Doğru Çanta Nasıl Seçilir?

  • Çanta seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri vücut şeklinize uygun olmasıdır. Kıvrımlı hatlara sahip bir bayansanız, şekilli büyük çantalar sizin için uygun bir seçim olacaktır. Minyon vücut yapısına sahip bayanlar, tercihlerini büyük çantalardan yana kullanmalıdırlar. Uzun boyluysanız, tote olarak bilinen, eşya taşımaya da yararlı büyük kadın çantaları, sizin için ideal seçim olacaktır. İnce bir vücut yapısına sahipseniz, seçiminizi çapraz, askılı çantalardan yana kullanmalısınız. Armut vücut yapısına sahip bayanlar, zarf şeklinde portföy çantaları tercih etmelidir. İri yapılı bayanlar, tote çantalar ( büyük kadın çantası ) veya küçük hobo çantalar kullanarak şık bir görüntü yaratabilirler.
  • Çanta alırken renk seçimini doğru yapmalısınız. Her kıyafete ayrı bir çanta almaktansa, bir çantayı her kıyafete uydurmayı bilmelisiniz. Dolabınızda ağırlıklı olarak giyindiğiniz renklere göre çanta seçimini yapmalısınız.
  • Renk seçiminiz mevsime uygun olmalıdır. Kışın daha çok siyah, bordo gibi renkler tercih etmeli, yaz aylarında renkli çantalar takmalısınız.
  • Çantanın bölümleri çok önemlidir. Fazla bölmeli çantalar aradığınızı bulmak adına işinizi kolaylaştıracaktır.
  • Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur çanta materyalleridir. Rahat taşımanız için çanta saplarının yumuşak olmasına dikkat edilmelidir.
  • Çantalarınızı bulunduğunuz ortama uygun çanta seçmelisiniz.
  • Genel olarak bayanlar çanta ve ayakkabı aynı renk tonlarında olmasına dikkat ederler. Aslında zıt renklerde kullanacağınız ayakkabı ve çantalar daha şık bir görüntü yaratabilir.

2018 Çanta Modası

Postacı Çantaları

Çapraz kullanım avantajı sunan postacı çantaları; 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da trend olacak gibi görünüyor.

Clutch Çantalar

Daha çok abiye elbiselere eşlik eden, gece hayatımızın vazgeçilmez parçası olan clutch çantalar; yeni yılda jean ve aplike detayları ile tasarlanan yepyeni modellere bürünüyor ve 2018 Çanta Modası içerisinde yerini alıyor.

Ayrıca promosyon çanta istekleriniz için http://www.genclercanta.com sizlere en geniş ürün yelpazesi ile en kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunmaktadır.

Yorum yapmak ister misin?

bitcoin satın al

Pin It on Pinterest