Quoty WordPress Eklentisi: yazıyı seç ve sosyal medyada paylaş

0
76

Quoty wordpress eklentisi ile içeriklerinizin sosyal medyada paylaşım oranını artırabilirsiniz.Sosyal medya paylaşımları web sitenize trafik sağlamak için en etkili yollardan biridir. Sosyal medyada içeriklerimizin paylaşılması için birçok yol izliyoruz, sosyal paylaşım butonları ekliyoruz, ziyaretçileri içeriklerimizi paylaşmaları konusunda teşvik ediyoruz gibi.

Quoty WordPress Eklentisi Nedir? Ne işe Yarar?

Quoty wordpress eklentisi tam olarak içerikte sizin seçtiğiniz kısmı paylaşan bir eklentidir. Öyleki normal sosyal medya paylaşım eklentileri tüm sayfayı paylaşmanızı sağlarken, bu eklenti sayesinde fare imleciyle seçtiğiniz herhangi bir resim,yazı vb içeriği sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Eklenti Ne Gibi Fayda Sağlar?

Diyelimki bir makale okuyorsunuz ve makalenin sadece belirli bir satırında yer alan bilgi size ilginç geliyor ve sadece bu kısmı paylaşmak istiyorsunuz. Tam bu noktada eklenti devreye giriyor ve tam istediğimiz olayı gerçekleştiriyor.

quoty wordpress eklentisi

Eklenti Kurulum Ve Ayarı

Öncelikle eklentiyi buradan indiriyoruz ve kuruyoruz. Daha sonra Ayarlar > Quoty menüsünden eklenti ayarlarını yapıyoruz.

Eklenti ayarlarına geldiğimizde hangi sosyal sitelerde paylaşım yapılabileceğini seçip kaydediyoruz.

Quoty WordPress eklentisi ayarları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz