Wordpress Eklentileri

Shortcodes ultimate eklentisi ile yazılarınızı süsleyin

Shortcodes Ultimate wordpress eklentisi ile yazılarınızı kolayca süsleyebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile artık ziyaretçilerinde okuma alışkanlıkları en azından görsel olarak biraz farklı içerik türleri arayışları artmıştır.

Yazılarınızı resimlerle,videolarla süslemek hem içeriğinizi daha doyurucu hale getirecek, hem de okuyan kişinin keyif almasını sağlayacaktır.

Görseller ile desteklenen her makale, sıradan yazı türlerine göre çok daha fazla okunma ve paylaşılma oranına sahiptir. Bu makalede sizlere benim de kullandığım bir eklenti olan Shortcodes Ultimate eklentisinden bahsedeceğim.

Shortcodes Ultimate Eklentisi Ne İşe Yarar?

shortcodes ultimate eklentisi

Shortcode Ultimate eklentisi içerisinde onlarca farklı özelliğin yer aldığı hazır kısayolların bulunduğu bir eklentidir. Shortcodes kısaca kısakod anlamına gelmekte olup, herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan tek bir tıklamayla istediğiniz özelliği eklemenizi sağlayan kod kısaltmalarıdır.

Eklentinin kullanımı oldukça basittir. Detaylı olarak hazırlamış olduğum kurulum ve kullanım videosundan kolayca kullanımını öğrenebilirsiniz. Daha önce wordpress üzerinde eklenti kurmamışsanız wordpresste eklenti nasıl kurulur konusuna bakabilirsiniz.Eklentiyi bilgisayarınıza indirmek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

İyi seyirler.

 

2 Yorum

  • Hocam videoarınız çok güzel fakat sesiniz çok az çıkıyor. Youtube sesi son ses, bilgisayar sesi son ses fakat zor duyuluyor. Ağzınıza, emeğinize sağlık

    • Yeni videolarda ses sorununu düzelttim lakin önceki videolarda dediğin gibi ses sorunu var. Bilgilendirme için teşekkürler:)

Yorum yapmak ister misin?

bitcoin satın al

Pin It on Pinterest