Sosyal Medya

Twitter’da takipçilerinize otomatik mesaj gönderin

twitter otomatik mesaj Twitter'da takipçilerinize otomatik mesaj gönderin

Herkez Twitter‘in ne kadar etkili bir pazarlama aracı olduğunu bilir. Bilmeniz gereken sadece twitter’i nasıl efektif kullanabileceğiniz ve etkili bir profil oluşturabileceğiniz.

Facebook, StumbleUpon gibi alternatif olarak birçok farklı sosyal imleme sitesi bulunmaktadır. Fakat bu mecralar Twitter kadar etkili değildir. Çünkü hiçbiri Twitter kadar çok araca sahip değildir.

Yeni yada eski takipçilerinize bloğunuzu, websitenizi,kampanyalarınızı yada herhangi bir olayı direk mesaj atarak duyurmak spam sayılmıyor. Ayrıca Twitter direk mesajlardaki 140 karakter sınırını da kaldırdı, bu yüzden şuan direk mesajlarda herhangi bir limit bulunmuyor.

Twitter’da takipçilerinize otomatik mesaj gönderebileceğiniz araçlar

Direk mesaj yada toplu direk mesaj gönderebilmeniz için sizinle 3 farklı twitter aracı paylaşacağım.

SocialOopmh

SocialOopmh twitter aracı ile otomatik direk mesajlar gönderebilir tanıtımlar yapabilirsiniz. Aracın diğer güzel bir özelliği ise zamanlanmış tweetler gönderebilir, sizi takip edenleri takip edebilirsiniz.

Socialoomph twitter aracı

Socialoomph twitter aracı

Crowdfireapp

Sizi yeni takip edenlere otomatik olarak hoşgeldiniz mesajı göndermek istiyorsanız crowedfire ilgilinizi çekebilecek bir twitter aracı. Aracın güzel yanlarından birisi de birden fazla mesaj oluşturup rastgele gönderimini sağlayabilirsiniz.

Crowdfire twitter aracı

Crowdfire twitter aracı

TwitterDMer

Kullanımı basit, çok fazla özelliği olmayan sadece direkt mesajlar gönderebileceğiniz bir araç arıyorsanız TwitterDmer  tamda aradığınız araç. TwitterDmer ile isterseniz toplu isterseniz tek tek mesaj gönderebilirsiniz.

TwitterDMer twitter aracı

TwitterDMer twitter aracı

Twitter Dm  aracının bazı özelliklerini şöyle sıralabiliriz:

  • Sizi takip eden herhangi birine direk mesaj atabilme
  • Sizi takip etsin yada etmesin, size mesaj atan birine cevap yazabilme
  • Herhangi bir karakter limiti yok

Twitter'da takipçilerinize otomatik mesaj atarken spam yapmaktan kaçının. Mümkün olduğu kadar yazdığınız mesajlar rahatsız etmeyecek şekilde özenle yazılmış olmalıdır. Aksi halde takipçi kaybedebilir, şikayet edilebilirsiniz.

2 Yorum

  • Herkez değil herkes. Direk değil direkt. Sadri ercan bey sırf bu hatalarınızdan dolayı daha başlamadan okumadım bile.

    • sirf yazmis olmak icin yorum yapmissiniz. madem bu kadar imla kurallarina dikkat ediyorsunuz ozaman Türk Dil ķurumu sayfasinda takilin.

Yorum yapmak ister misin?

bitcoin satın al

Pin It on Pinterest