Ücretsiz email şablonları sunan 7 websitesi

0
593

Ücretsiz email şablonları ile gönderdiğiniz epostaların daha kaliteli ve profesyonel görünmesini sağlayabilirsiniz. Email pazarlama mevcut kullanıcılarınıza yeni içeriklerinizi haber vermek için en iyi yöntemdir. Özellikle bu sektörde rekabet eden firmalar mümkün olduğunca profesyonel email şablonları kullanmaktadırlar. Çünkü okuyucunun dikkatini çekmek için ilk izlenim oldukça önemlidir.

Email pazarlama konusunda daha önceden hazırlamış olduğum Mailchimp kurulumu ve kullanımına ait detaylı kılavuz size kurulum ve kullanım konusunda en detaylı bilgileri veriyor.

Mailchimp üzerinde biliyorsunuz ki kendinizde şablon oluşturup kullanabiliyorsunuz. Fakat nasıl bir şablon olması gerektiği konusunda herhangi bir fikriniz yoksa, size sunacağım ücretsiz şablon sunan web sitelerindeki şablonlardan faydalanmanız oldukça işinize yarayacaktır.

Bu şablonları sadece mailchimp üzerinde mi kullanacaksınız? Elbette hayır. Bu şablonları tüm e-posta istemcilerinde (outlook gibi) kullanarak e-postalarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Ücretsiz email şablonları sunan 7 web sitesi

Email On Acid

Email on Acid, mobil cihazlara da responsive olarak görüntülenebilen, basit, akışkan bir tasarıma sahip ücretsiz şablonlar sunuyor. Diğer bir deyişle, aşağıda gördüğünüz üç farklı seçenek alıcı ekranının genişliğine bağlı olarak değişir.

Ücretsiz email şablonları email-on-acid

Burada tek bir şablon olmasına rağmen, aslında tasarımınızın her bölümünü belirli tasarım ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Şablon bir, iki veya üç sütunu destekler ve mobil aygıt kullanıcıları, kolay okunması için tek sütunlu halini görecektir.

Zurb Ink

ZURB Stüdyoları beş farklı e-posta şablonu sunuyor. Kendi renkleriniz, resimleriniz ve yazılarınızla özelleştirebileceğiniz harika, akışkan bir görünümü vardır. Her şablonun farklı platformlarda nasıl göründüğünü görmek istiyorsanız, sitede bulunan her şablonun görünüm testlerinden ekran görüntüleri kontrol edebilirsiniz. Bu düzenler çoğu Outlook 2007, 2010 ve 2013 hariç e-posta istemcileri için optimize edilmiştir.

Ücretsiz email şablonları zurb

Şablon, düzenleme işlemini kolaylaştırmak için ayrı bir CSS sayfası ve HTML dosyasıyla birlikte gelir ve çoğu istemci, her ikisi de ayrı ayrı yüklendikten sonra CSS’yi HTML’nin kendisi ile birleştirir. Bülteninize resim ekleyecekseniz, ayrı bir klasör oluşturmanız ve yüklediğinizde CSS stil sayfasıyla sıkıştırmanız gerektiğini unutmayın.

Antwort

Antwort üç farklı şablon sunmaktadır: Tek sütunlu, iki sütunlu ve üç sütunlu. Hepsi mobil cihazlara uyumlu ve responsive yapıdadır, bu nedenle masa üstündeki sütunlar mobil cihazlarda otomatik olarak değişir. Tasarımda oldukça minimalist olduklarını fark edeceksiniz, bu da bir çok özelleştirme yapabilmek için yardımcı olur.

Ücretsiz email şablonları antwort

Masaüstünde, Gmail, Yahoo !, Outlook ve AOL gibi büyük e-posta istemcileri ile , Mobil ortamda ise  iOS’ta Mail ve Android’de E-posta şeklinde çalışır.

Themezy

Theemezy‘de on altı adet ücretsiz HTML, CSS ve PSD formatında özelleştirilebilir e-posta şablonu bulabilirsiniz. E-posta listenizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli renk şemaları ve düzenleri var. Ayrıca, abonelerinizin bülteninizi okuyabilmelerini sağlamak için responsive olarak tasarlanmıştır.

Ücretsiz email şablonları themezy

Litmus

Litmus içerisinde email şablonlarından hesap yönetim şablonlarına kadar ücretsiz bir şablon koleksiyonu sunmaktadır. Tüm şablonlar Litmus ile test edilmiştir ve e-postanın farklı e-posta istemcilerinde nasıl göründüğünü kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz email şablonları litmus

Şablonlara erişmek için e-posta adresinizle bir Litmus hesabı oluşturarak şablonları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hubspot Şablon Marketi

Hubspot şablon marketi içerisinde ücretli ve ücretsiz şablonlar yer almaktadır. 1$ ile şablon satın alabilirsiniz. Ücretsiz şablonları da indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz email şablonları hubspot

BeeFree

Beefree içerisinde hazır şablonlar barındıran, ücretli ve ücretsiz olarak farklı sürümleri olan kaliteli bir şablon oluşturma sitesidir. Şablon türünü seçerek içeriğini dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Ücretsiz email şablonları beefree

Ücretsiz email şablonları günümüzde oldukça popüler olmakla birlikte içeriğinizin belirgin olarak trafiğini arttırmada etkili olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz