İnternet

Udemy videolarını bilgisayara indirmek udeler ile şimdi çok kolay

Udemy videolarını bilgisayara indirmek oldukça kolay. Hepimizin bildiği üzere online kurs denince ilk aklımıza gelen Udemy oluyor. Udemy kurs satın aldığınızdan itibaren ömür boyunca size online olarak izleme imkanı sunuyor. İster pcden ister mobilden isterseniz de tabletten izleyebiliyorsunuz.

Fakat satın aldığımız kursları bilgisayarımıza indirip daha sonra internet bağlantısı olmadan izlemek istersek ne yapacağız? Normalde Udemy böyle bir özellik sunmuyor.Sadece kurs sahipleri ilgili videolar için indirme izni açarsa mümkün olabiliyor ki kimse bu özelliği de açmıyor.

Udemy videolarını bilgisayara indirmek için ne yapacağız?

Sadece bu işi yapmak için hazırlanmış oldukça küçük ölçekli bir bilgisayar yazılımı kullanacağız. Hem ücretsiz hemde, dilediğiniz kalitede video indirmenize imkan sağlıyor.

Udeler isimli küçük yazılımı öncelikle bilgisayarımıza indiriyoruz. İndirmek için buradaki bağlantıyı tıklayalım.

Udemy videolarını bilgisayara indirmek

Gelen ekrandaki seçeneklerden kullandığınız işletim sistemine uygun olanı seçip Download tıklayalım ve indirilen yazılımı normal program kurarmış gibi bilgisayarımıza kuralım.

Program kurulumundan sonra çalıştırdığımızda bize giriş bilgilerimizi soran ekranla karşılaşıyoruz. Bu ekrandan login with credentials seçerek Udemy kulalnıcı adı ve şifremizi girerek devam ediyoruz.

Udemy videolarını bilgisayara indirmek 2

Sistem girişinden sonra artık satın almış olduğumuz tüm kursları görebiliyoruz.

Udemy videolarını bilgisayara indirmek 3

İndirmek istediğimiz kursun hemen altındaki Başlat, durdur gibi özellikleri kullanabiliyoruz.

Sol menüdeki Downloads menüsü aktif olarak indirilen videoların bilgisini gösteriyor.

Udemy videolarını bilgisayara indirmek 4

Settings menüsü ise bize video kalitesini seçme, videoların kaydedileceği klasörü belirleme gibi seçenekler sunuyor.

Udemy videolarını bilgisayara indirmek 5

 • Download Path : Videoların nereye kayıt edileceğini belirtiyor.
 • Enable Download Start/End : Otomatik olarak video indirme işlemi için kaç video indirileceğini belirtebiliyoruz.
 • Download Start : Video başlangıç sayısı
 • Download End : Video bitiş sayısı
 • Skip Attachments : videolarda eklenti var ise bunları atlamak için kullanıyoruz.
 • Video Quality : indirilen video dosyasının kalitesini seçebiliyoruz.
 • Skip Subtitles : Videolardaki altyazıları atlamak için kullanıyoruz.
 • Appication settings : bu kısımndan program dilini değiştirebiliyoruz.

Gördüğünüz gibi Udemy videolarını bilgisayara indirmek oldukça basit ve hızlı.

Udemy videolarını bilgisayara indirmek oldukça kolay. Hepimizin bildiği üzere online kurs denince ilk aklımıza gelen Udemy oluyor. Udemy kurs satın aldığınızdan itibaren ömür boyunca size online olarak izleme imkanı sunuyor. İster pcden ister mobilden isterseniz de tabletten izleyebiliyorsunuz. Fakat satın aldığımız kursları bilgisayarımıza indirip daha sonra internet bağlantısı olmadan izlemek istersek ne yapacağız? Normalde Udemy böyle bir özellik sunmuyor.Sadece kurs sahipleri ilgili videolar için indirme izni açarsa mümkün olabiliyor ki kimse bu özelliği de açmıyor. Udemy videolarını bilgisayara indirmek için ne yapacağız? Sadece bu işi yapmak için hazırlanmış oldukça küçük ölçekli bir bilgisayar yazılımı kullanacağız. Hem ücretsiz hemde, dilediğiniz kalitede…
Udemy videolarını bilgisayara indirmek oldukça kolay. Udeler yazılımı bize bu konuda oldukça fayda sağlıyor.

Udeler Yazılımı

Kolaylık
İndirme Hızı

Toplam

Udemy videolarını bilgisayara indirmek oldukça kolay. Udeler yazılımı bize bu konuda oldukça fayda sağlıyor.

18 Yorum

 • Elinize fikrinize sağlık Sadri abi. Abi rica etsem yazı paylaşımlarınızı arttırabilir misiniz. Kendinizi uzun süredir özlettiniz. ?

  • Doğru diyorsun Furkan kardeşim. Malum iş hayatı var, sosyal hayat var, başka siteler var, udemy var derken zaman kalmadı fakat arttıracağım yazıları:)

   • Hocam mrb program artık aktif değilmi? ben bir türlü başaramadım :/ indirmek için tıkladığımda açılan sayfada, belirttiğiniz görseledeki gibi bir seçenek ekranı çıkmıyor yardımcı olabilirmisiniz rica etsem?

 • Eline sağlık, ama udemy de yer alan bir eğitmen olarak kursumu satın alan kişilerin 1 ay iade süresi olduğu düşünüldüğünde kursların iade süresini artırır bu olay..

  • Eğitmen açısından bakarsak evet. Aynı durum benim içinde geçerli lakin sadece bu yazılım değil birçok yazılım var kursları indirmek için. Malesef bu konudaki tek çözüm udemy nin para iadesi olayını kaldırmasıdır.

 • Merhaba, size bir sorum olacak. Udemy’e sordum ama cevap alamadım. Udemy’den Illustrator kursu satın almak istiyorum ama benim bilgisayarımda illustrator yok. Bu konuda Udemy destek oluyor mu? Programı yüklemek için ? Yardımlarınız için teşekkür ederim. Pınar

 • Hocam merhaba ;
  Programı kullandığımızdan dolayı udemy hesabımız yasaklanabilir mi? İçerisinde pek çok satın aldığım içerik var.

  İkinci hususta giriş bilgilerimizi yedekli yor olabilirler mi?

  Teşekkürler…

  • Bir problem olacağını sanmıyorum. Sonuçta kendi hesabınızdaki eğitimleri görüyor ve indiriyorsunuz

 • merhaba. indirmenin yarısına geldiğimde durdu ve bağlantı hatası verdi. programı kaldırıp yeniden kurdum, 32 bit indirdim yine olmadı. yardımcı olursanız sevinirim.

 • ilk indirdiğimde oldu indirme felan çok başarılı fakat sonra 2.denememde kaldığım yerden devam etmedi etmiyor.Hata veriyor

 • Ücretsiz kayıt olduğum kurs’u nasıl silebilirim kurslarim kısmından yer kapmalakta olan kurslar var bilginiz var mı?

 • Program küçük boyuttaki dosyalarda başarılı fakat büyük dosyalarda sondaki dosyalarda bayt şeklinde indiriyor ve o videolar açılmıyor bunun çözümünü bilen varmı acaba

  • Ben şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Yeri geldi 10gb lık eğitimi indirdim. Dosyaları mp4 olarak kaydediyor. Mp4 destekli bir video player yükleyin.

Yorum yapmak ister misin?

bitcoin satın al

Pin It on Pinterest