Woocommerce eklentileri : en popüler 17 woocomerce eklentisi

35
372
woocommerce eklentileri

Woocommerce eklentileri online mağazanızın daha profesyonel ve daha fonksiyonel olması için geliştirilmiş eklentilerdir.

WordPress’in kullanıcı dostu ve maliyet olarak en düşük platformlarından biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Blogculuktan fotoğraf görüntülemeye, çevrimiçi mağaza kurmaya kadar her şey için wordpress altyapısı kullanılabilir.

Eğer wordpress altyapısı ile birlikte woocommerce mağaza eklentisini kullanıyorsanız muhtemelen bahsedeceğim eklentilere dair bir fikriniz olabilir.

Woocommerce wordpress altyapısını kullanan ücretsiz ve oldukça kaliteli bir online mağaza sistemidir. Woocommerce kurulumu ve kullanımı konusunda detaylı bilgi için Woocommerce kurulum ve kullanım kılavuzu konusuna bakabilirsiniz.

Online mağazanızı daha profesyonel hale getirmek ve bu muhteşem platformun gerçek potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu noktada woocommerce için kullanabileceğiniz yüzlerce kullanışlı woocommerce eklentileri bulmanız mümkün.

Woocommerce eklentileri

[su_divider top=”no” divider_color=”#dedede” size=”5″][/su_divider]

Wordpres Social Login

Woocommerce eklentileri wordpress social login

Mümkün olduğu kadar çok müşteriye ulaşmak istersiniz. Ve bunun için sosyal medyadan daha etkili bir yol yoktur. Wordpres Social Login eklentisi Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, PayPal ve Amazon’u desteklemektedir. Eklentiyi kurmak oldukça basittir. Ve tek tıklama ile entegre edebilirsiniz. Müşterilerinizi çok fazla adımla uğraşmasına gerek olmadan çok kolay bir şekilde kayıt olmalarını sağlayabilirsiniz.

Woo Product Slider

Woocommerce eklentileri woo product slider

Woo Product Slider WooCommerce eklentisi ürünlerinizi bir slider içerisinde görüntüler. Tek bir resim, video veya galeri kullanma seçeneğiniz vardır ve fiyat, puanlama veya ürün açıklaması gibi görüntüleme için diğer ayrıntıları kolayca girebilirsiniz.

Woo Product Slider WooCommerce WordPress eklentisi, WordPress’deki çeşitli renkler ve düzenlemelerle sorunsuz bir şekilde çalışır. Kısa kod (shortcode) ile slideri istediğiniz kısma yerleştirebilirsiniz.Ayrıca sadece 18 $ ‘lık bir ücretle, tercih etmeniz gereken en iyi WordPress WooCommerce eklentileri arasındadır.

Dynamic Pricing

Woocommerce eklentileri dynamic prizing

Rakip fiyatlandırma, online alışveriş yapan kişiler için büyük bir özelliktir. Fiyat kıyaslaması, en iyi fiyatı bulmak için alışveriş yapan kişilerin işlerini kolaylaştırır. Dynamic Pricing woocommerce eklentisi, promosyon fiyatlamasının gücünden yararlanmanıza gerçekten yardımcı olabilecek bir WordPress eklentisidir.

Birden fazla ürünü satın almaya teşvik ederek, özel müşterilere indirimler sunabilir veya çapraz tanıtım yapabilirsiniz. 129 $ ‘lık fiyatıyla bu kullanışlı ve çok yönlü eklenti en iyi WooCommerce eklentilerinden biridir.

Userpro

Woocommerce eklentileri userpro

UserPro WooCommerce eklentisi, WooCommerce mağazanızı UserPro topluluğuyla kolayca entegre etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra, bu eklenti kullanıcılara oturum açma ve kayıt imkanı sunar ve hatta onlara kendi kullanıcı profilini oluşturmalarını sağlar. Bu çok yönlü eklenti daha güzel profil kartları ve profil gösterge tablosu gibi birçok diğer özelliği oluşturmanızı sağlar.

Ayrıca bireysel üyeleri görüntülemek ve hatta tanıtmak için birden fazla şablon ve model vardır. Gerçekten etkileşimli ve ilgi çekici bir e-ticaret mağazası istiyorsanız, bunu kolayca gerçekleştirmenin kolay bir yoludur.

WooCommerce Smart Sale Badge

Woocommerce eklentileri smart sale badge

WooCommerce Smart Sale Badge, bir kullanıcının her kalemde ne kadar tasarruf edeceğini görüntüleyerek detaylı bilgiler verir ve bir rozet oluşturur. Bu, online mağazanıza uygulayabileceğiniz kanıtlanmış bir satış tekniğidir.

WooCommerce PDF and Print

Woocommerce eklentileri pdf print

WooCommerce PDF and Print eklentisi, kullanıcılara ürün sayfalarını Word yada pdf belgesi olarak kaydetme olanağı tanır. Daha sonra kolayca yazdırabilirler.

WP Checkout Fields Editor

Woocommerce eklentileri checkout field

Online alışveriş yapanların akıcı bir ödeme sürecinden sonra istedikleri ve dikkat ettikleri birkaç nokta daha vardır. WP Checkout Fields Editor ile, satın alma işlemlerini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için ödeme alanlarını düzenleyebilirsiniz. Bu, alıcıların satın alma yaptıkları zaman hangi alanların önemli olduğunu bilmelerini kolaylaştırır.

Simple Auctions

Woocommerce eklentileri simple auctions

EBay’in rekabet gücünü kullanmak istiyorsanız, bu eklenti ile bunu yapaiblirsiniz. Simple Auctions eklentisi kullanımı oldukça kolay olup, widget’lar ve açık artırma filtreleri ile birlikte hazırdır.

WooCommerce My Account Widget

Woocommerce eklentileri myaccount widget

Müşterileriniz için alışveriş deneyimini kişiselleştirmenin diğer bir yolu da kullanımı kolay widgettır. WooCommerce My Account Widget eklentisi müşterilerin hesap bilgilerini, alışveriş sepetlerini ve ödeme işlemlerini içeren bağlantı listesi oluşturur.

WooCommerce Gift Cards

Woocommerce eklentileri gift cards

WooCommerce Gift Cards eklentisi ile müşterilerinize hediye kartları satarak sevdikleri için hediye satın almalarını sağlayabilirsiniz.

WooCommerce Advanced Product Quantities

Woocommerce eklentileri 2

WooCommerce Advanced Product Quantities , maksimum ve minimum ürün miktarlarını ayarlamanıza izin verir. Yeni ürünler de dahil olmak üzere tüm ürünleriniz için birden fazla kural oluşturabileceğiniz gelişmiş ayarlara sahiptir.

Custom Background and Banner for WooCommerce

Woocommerce eklentileri custom background

16 $ ücreti olan Custom Background and Banner for WooCommerce eklentisi ile online mağazanızı eşsiz ve görsel olarak çekici hale getirebilirsiniz. Sitenizi dekore ederek unutulmayacak ve müşterilerin geri gelmesini sağlayacak Mp3 ekleyebilirsiniz.

Woo360 Product Viewer

Woocommerce eklentileri procudt viewer

Woo360 Product Viewer eklentisi, ürününüzü göstermek için 3D’nin gücünü kullanır. Giyim eşyası veya elektronik bir eşya satıyorsanız ve diğer web sitelerindeki benzer ürünlerden daha farklı görünmesini istiyorsanız, bu eklenti tam size göre. Ürünleriniz bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarda olduğu gibi kolayca görüntülenebilir. Kısa kod kullanımı be kişiselleştirebilme seçenekleri mevcuttur.

WooCommerce MailChimp Subscribe

Woocommerce eklentileri mailchimp

WooCommerce MailChimp Subscribe eklentisi, müşterilerle irtibatta kalmanın en basit yoludur. Müşteriler, ödeme sırasında sayfanın altındaki bir kutuyu işaretleyerek online mağazanıza abone olabilirler. Otomatik karşılama e-postaları göndermek için de kullanabilirsiniz.

WooCommerce Products Designer

Woocommerce eklentileri product designer

WooCommerce Products Designer eklentisi, müşterilerinize kişiselleştirilmiş ve görsel olarak çekici bir deneyim sunmanıza izin verecektir. Favori sosyal ağlarınızdaki görüntüleri kullanarak tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Müşteriler, önceden hazırlanmış şablonlarını kendi tasarımlarını oluşturmak için de kullanabilirler.

Fancy Product Designer

Woocommerce eklentileri fancy

Fancy Product Designer eklentisi son derece özelleştirilebilir eklenti, Google web yazı tipleri ve çoklu ürün görünümleri gibi benzersiz özellikler içerir. Bu eklenti, e-ticaret sitenizi öne çıkartması için oldukça faydalıdır.

WooCommerce Badge Management

Woocommerce eklentileri badge management

WooCommerce Badge Management eklentisi, müşterileriniz için sınırsız özel rozetler oluşturmanızı sağlar. Bu rozetlerin kategorileri ve kullanımı tamamen kişiselleştirilebilir. Müşterileriniz eğlenecek ve satışlarınız artacak.

 

35 Yorumlar

 1. merhaba ben ürünleri tedarik ederken $ üzerinden alıyorum bu yüzden sitede ürün eklediğim zaman $ olarak eklemek istiyorum müşteri sepete ürünü attıgında TL olarak hesaplanmasını istiyorum bunu yapabilirmiyim?

 2. Sadri bey, Üretimini yaptığımız ürünlerin WP’de tanıtımını yapıyoruz. bu sitede (Bayi+plasiyer) kanallı satış yapmayı istiyoruz. müşterinin ürünlerin seçimi+sepete ekleme+order düzenleme tüm temalarda mevcut. sorunumuz, Anında peşin satış olamayan ticaretimiz için, bu order veya ft.ların C/H borç kaydı ile banka veya k.kartı-pos ödemelerini takip edebileceğimiz basit bir genel ve müşteri bazında Cari hesap takibi eklentisi bulamıyoruz. Arayışımız çok basit bir ön muhasebe c/h. eklentisi.
  Yardım ve bilginizi rica ederiz.

 3. merhaba, ben sitemde ürünler sayfasında alt kategorilerin sol tarafta bir menü gibi tıklanınca ürünlerin farklı şekilde sıralanmasını istiyorum nasıl yapabilirim acaba ?

 4. Sadri Bey selamlar.. Öncelikle çalışmalarınızda başarılar ve bu başarılarınızın devamını dilerim.. WordPress woocommerce kullanıyorum ve mağazamda ki ürünlerin bir kısmını sadece üyelerin görmesini istiyorum. Yani şu ürünü üyeler görsün, bu ürünü herkes görsün gibi birşey yapmak istiyorum.. Bu mümkün mü acaba? Şimdiden ilginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim..

 5. Sadri bey merhaba.
  Ürün fiyat hesaplamasına ek maliyetler girmek istiyorum. sepetteki her ürün için ayrı ayrı olarak örneğin baskı ücreti eklenmeli.

 6. Merhaba eklentiler ile ilgili yazınız çok güzel, ben woocommerce kurdum herşey iyi güzel fakat ürün sihirbazı eklentisi arıyorum,yardımcı olursanız sevinirim. Örnek bilgisayar sihirbazı gibi olanlar. Şimdiden teşekkür ederim.

 7. Merhaba hocam.
  Ben Woocommer ile WP de satışını yaptığım ürünlerin Hizmetin bitiş zamanını da (Kalan hizmet süresi, Bitiş tarihi) view-order sayfasında göstermek istiyorum. Konu hakkında yardımınızı rica ederim.

 8. sadri hocam başarılarının devamını dilerim, gerçekten faydalı bilgiler.

  word press ile ilgili kendim yazarak bazı şeyleri yapmak istiyorum, eklentilerin bazıları demo yada ücretli. ne önerirsiniz…

 9. Hocam sevgiler,
  woocommerce ile yola başlamayı düşünüyorum lakin aklıma takılan bir nokta var ve benim için olmazsa olmaz bir özellik.
  Örnek olarak n11’deki gibi ürünü incelemek için ürün sayfasına gittiğimiz zaman sağ üstte mağaza ismi yer alıyor ve mağza ismine tıklayınca mağza profiline gidiyor ve mağazanın satmış olduğu ürünlerin bulunduğu bir çeşit mağaza sayfasına ulaşıyoruz.
  Bu özellik Woocommerce’de eklenti olarak veya halihazırda olan bir özellik olarak var mı?

 10. Merhaba Sadri bey,
  Woocommerce den alinan 1 adet (20tl’lik) ürün 2 adet(x40) veya 3(x60) adet yapildiginda sepeti güncellemeden toplam tutari otomatik güncelleyip fiyatlandirsin istiyorum ama mümkün olmuyor bu nasil olabilir? Yardimlariniz bir çok kisinin işinede yarayacaktir.
  Saygilar..

 11. Sadri hocam merhaba, mevcut sitem bulunan ürünlerin stok ve fiyatlarını takip etmek günden güne zor olmaya başladı.

  Rakip sitedeki ürün veya benim bayisi olduğum firmanın ürünlerini, FİYAT değişimi ve STOK bitti gibi bilgisini nasıl alabiliriz ?

  Aynı ürün aynı fiyat aynı stok ama değişim olunca otomatik uyarı olsa bile yeter.

 12. Hocam Merhaba
  oncelikle paylasmis oldugunuz bilgiler icin simdiden tesekkur ederim.

  Woo Commerce kullanmaktayim. Flatsome tema uzerinde. Kumas satisi yapiyorum.

  urunlerimi,
  a kategorisindeki urunleri adet bazinda ( dugme)
  b kategorisindeki urunleri metre bazinda (kumas )
  satis yapmak istiyorum

  mumkunmudur. ucretli eklentiler disinda cozum uretebilecegim bir oneriniz varmi

  Saygilar.

 13. Merhaba, sitemde birden çok ürün kategorisi var bu kategorilerin birinde şu işlemi yapmak istiyorum.
  Şişe kategorisinde 10 çeşit ürün var ve bu ürünlerin tümünün tane fiyatı 8tl. Örneğin 4 adet A şişesini aldı 4 Adet B şişesinden aldı toplam 8 şişeye geldiğinde 64tl yerine 50tl fiyat uygulayabilirmiyiz. ama sadece her 8 adette olması lazım. yani 8 + 1 ürün olduğunda 1 ürün normal fiyatından olucak.

 14. Merhaba, yazınız için teşekkürler ürünleri sıralamak için bildiğiniz bir eklenti var mı? Örneğin A kategorisinde 100 adet ürün var ve a dan z ye sıralıyor fakat ben bazı ürünlerimin son sıralarda olmasını istiyorum böyle nasıl yapabiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler iyi çalımalar.

  • Sıralamalar genelde ya ürün fiyatına göre, yada ürün popülaritesine göre oluyor. Dolayısıyla istediğiniz sıralama şekli için üründe sıralamak istediğiniz özelliğin olması gerekiyor.

 15. Merhabalar,
  Sadri bey,
  Wp – Woocommerce web sitem var, 1 ürün alana 1 ürün bedava şeklinde bir kampanya yapmak istiyorum, Müşterinin aldığı yüksek fiyatlı ürünün yanına, sepete ikinci ürünü eklediğinde, ucuz olan ürünün fiyatı sıfır olarak hesaplanmalı, bunun için hangi eklentiyi kullanabilirim.

  Yardım ve emekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz