WordPress için en iyi Google Adsense eklentileri nelerdir?

6
133
Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri

WordPress için en iyi Google Adsense eklentileri konusunda hazırlamış olduğum bu listede birbirinden farklı özellik ve işlevlere sahip eklentileri bulabilirsiniz.

Bir blog yazarı olarak, web sitenizden para kazanmanın en iyi yolu, AdSense’i kullanmaktır. AdSense kullanmaya başlamak için hesabınızı Adsense kaydı yaptırıp,Google’dan onaylamanız gerekir. Google tarafından açıklanan yönergelere uymanız durumunda AdSense’i almak kolaydır. Google AdSense’inizi onayladıktan sonra, içeriğinizden en iyi şekilde faydalanmak için aşağıda listelenen Google AdSense WordPress eklentilerini kullanabilirsiniz.

WordPress için en iyi Google Adsense eklentileri

[su_divider top=”no” divider_color=”#dedede” size=”5″][/su_divider]

Fazla zaman harcamadan WordPress için en iyi 10 Google Adsense eklentilerini anlatmaya başlayalım. Bu eklentiler web sitenizin içeriğinden yararlanmanıza ve gelirinizi mümkün olan en iyi şekilde arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Google Adsense

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 1

Google AdSense, Google’ın resmi bir eklentisidir. Google AdSense WordPress eklentisi birçok avantaj ile birlikte gelir. Bu eklentiyle, reklam kodunu kopyala yapıştır yapmanıza gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken eklentiyi kurmak ve doğrulamaktır. Eklenti, web sitesinin gelirini en üst düzeye çıkarmaya odaklanır.

Arayüz, basit ve yönetilmesi kolaydır. Ayrıca, tek bir tıklamayla mobil ve mobil özel reklam düzenlerini etkinleştirebilirsiniz. Reklamları daha özel hale getirmek için, eklentinin ayrıca sayfalarda Reklamlar gösterme özelliği bulunur.

WP Pro Advertising System

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 2

WP PRO Advertiser System, WordPress için çok güçlü bir reklam yönetimi eklentisidir. Web sitenizde reklamları görüntülemek için 18’den fazla stratejik yer sunar. Ayrıntılı istatistikler bölümü, reklamların genel performansıyla ilgili güncelleme yapmanıza olanak tanır. Tamamen duyarlı tasarım sayesinde, reklamların tüm ekran boyutlarında ve çözünürlüklerde düzgün bir şekilde görüntüleneceğinden emin olabilirsiniz.

Arka plan reklamları, içeriğinizin arka planı olarak reklam göstermenize izin veren, eklentinin benzersiz bir özelliğidir. WordPress için çok alanlı ve uyumlu olan WP PRO Adsense WordPress eklentisi, bir web sitesindeki reklamları göstermek ve yönetmek için oldukça kolay bir kullanım sunar. Ayrıca AdBlock dedektörü ve Revolution Slider ve Visual Composer gibi popüler eklentileri tam olarak desteklemektedir.

Advanced Ads

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 3

Advanced Ads , gelişmiş bir WordPress AdSense eklentisidir. Advanced Ads eklentisi ile, reklamları etkili bir şekilde oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Reklam türlerini seçmek de kolaydır ve eklenti Google Adsense için iyi bir şekilde optimize edilmiştir. Bu eklenti yalnızca Google AdSense’i desteklemekle kalmaz aynı zamanda Amazon, Chitika ve diğerleri gibi popüler Reklam ağlarını da desteklemektedir. Tıpkı Google AdSense eklentisi gibi, otomatik yerleşim özelliğiyle reklamları otomatik olarak gösterebilirsiniz. Ekranda reklam görüntüleme seçeneği de sağlanmaktadır. Bu, reklamları görüntülemek için sayfaları seçebileceğiniz anlamına gelir.

AdInjection

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 4

AdInjection muhtemelen WordPress için en iyi AdSense eklentisidir. Eklenti özelleştirilebilirlik konusunda oldukça iddialı. Ayrıca ClickBank, Amazon Associates ve diğerleri gibi geleneksel Reklam ağları için de destek sunar.

Eklenti, içerik türüne Reklam görünürlük seçenekleri sunar. Üstelik, reklamların yaşına göre gösterilmesi için seçenekler sunar. Ayrıca, reklamları göstermesi gereken sayfaları seçebilir ve onay kutusu sistemi yardımıyla sayfaları hariç tutabilirsiniz.

Genel olarak, eklenti, Reklamlarla ilgili neredeyse her şeyin tam kontrolünü sağlamayı amaçlayan herhangi bir web sitesinin gereksinimini karşılar. Ayrıca A / B testi seçeneğine de sahiptir. A / B testi, herhangi bir işletme veya web sitesi sahibi için gereklidir. Bu, Reklamların performansını kontrol etmelerini sağlar ve yalnızca daha iyi performans gösteren ve daha fazla gelir sağlayan reklamları gösterir.

Google AdSense by BestWebSoft

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 5

BestWebSoft tarafından hazırlanan Google AdSense eklentisi, web sitenizde AdSense’i kullanmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir seçenektir. Genel Reklam yetenekleri sunar ve eklentiyi yetkilendirmek için AdSense yayıncı kimliği ister. Onaylandıktan sonra, reklamları doğrudan web sitenize yerleştirebilirsiniz.

Reklam ekleme işlemini kolaylaştırmak için, eklenti otomatik reklam ekleme imkanı sunar. Ayrıca, reklam biçimi değiştirme ve farklı reklam konumlarını deneme gibi diğer sıradışı özelleştirme seçenekleri de sunar. Eklenti ayrıca en popüler üç reklam konumunu da destekliyor.

Adrotate

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 6

Adrotate, Adsense için çok popüler bir WordPress Reklam eklentisidir. Reklamlarınızı optimize etmek için mükemmel bir yol sunar ve daha iyi performans elde etmek için reklamlarınızı hızla test edebilirsiniz.

Eklentinin ücretsiz sürümü bir çok özelliklerle birlikte gelir. Aynı zamanda basit bir arayüze sahiptir ve bu nedenle mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar. Adrotate, bu listedeki diğer eklentiler gibi, birden fazla Reklam ağını desteklemektedir. Örneğin, AdSense, DoubleClick, DFP, JuiceAds vb. Reklamları veya reklam grubunu maksimum görünürlük için yönetebilirsiniz. Ayrıca eklenti, otomatik JavaScript döngüleri yardımıyla reklamları çevrim yapmanıza yardımcı olur.

Easy Plugin For AdSense

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 7

Easy Plugin For AdSense , web sitenize Adsense Reklamları eklemek için en basit eklentilerden biridir. Web sitesi içeriğinden para kazanmanın mükemmel bir yoludur. Adım tabanlı bir uygulama sağlar ve yeni başlayanlar için mükemmeldir. Reklamları hemen hemen her sayfada etkinleştirebilirsiniz.

Ayarlar sayfası biraz karmaşıktır ancak yine de etkili reklam yönetimi için kullanılabilir. Eklenti, web sitenizde göstermek için seçtiğiniz reklamlar üzerinde özel fareyle gezinme efekti de sunar. Ayrıca shortcode ve widget’ları destekler. Eklentinin ücretsiz sürümü, sitenizdeki tüm reklamları işlemek için yeterli seçeneklerle birlikte gelir.

WordPress Ad Widget

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 8

WordPress Ad Widget‘ı muhtemelen Sitenizde Reklamları uygulamanın en kolay yoludur. Sınırsız miktarda kullanılabilen Reklam widget’ını destekler. Tek yapmanız gereken widget’lara gidip reklam widget’ı eklemeye başlamak.

Widget’lar hem metin hem de resim reklam gösterebilir ancak web sayfasında gösterilen reklamların sayısına dikkat etmelisiniz.

WP Simple AdSense Insertion

Wordpress için en iyi Google Adsense eklentileri 9

WP Simple AdSense Insertion, reklam yönetimi ve eklenmesi için kullanılan basit bir eklentidir. Eklenti, sayfalara, yayınlara hatta kenar çubuklarına reklam eklemek için kullanılabilir. Reklam ekleme, kısa kod yardımıyla veya PHP işlevini kullanarak yapılır.

 

6 Yorumlar

  1. Sadri Bey Selamlar,

    Adsense ilk onay aldığımda fırsatlar menüsünde bir kod sunmuşlardı. Sitemin head etiketine yükledim ve site içi belirli yerlerde (mobil feed kısım, baner vs) otomatik reklam oluşturuyordu. Reklam denemeleri için kodu silmiştim fakat şimdi tekrar bulamıyorum. Adsense reklamlarında da bu mantıkta bir kod yok, nasıl bulabileceğim konusunda sizin bir fikriniz var mıdır?
    Teşekkürler,

  2. WordPress sitemi business plan ile kurdum,adsense hesabım etkin reklam kodlarını da yapıştırdım.Yazınızı okudum ama hangisini seçeceğimi bilemedim.En iyi performansı alabileceğim eklenti hangisi acaba ? Sitemi ziyaret edip fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz