WordPress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

4
181

WordPress söz konusu olduğunda, web sitenize istediğiniz herhangi bir özelliği eklemenize izin veren her türlü eklentiye sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. En çok aranan özelliklerden biri günümüzde web sitelerindeki sosyal giriş özelliğidir. Bu özellik, kaydolma ve oturum açmayı kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda uygulandığı siteye daha fazla işlevsellik getirir. Aşağıda, WordPress için seçebileceğiniz en iyi sosyal giriş eklentilerinin bir listesini bulabilirsiniz.

Social Login

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

Social login eklentisi oldukça basittir. Bu eklenti, kullanıcıların Facebook, Twitter, Google vb. gibi 30’dan fazla sosyal ağdan kaydolmasını ve WordPress web sitesinde WordPress hesabına giriş yapmasını sağlar. Bu sosyal giriş seçeneğini WordPress blog’unuzun yorumlar bölümünde, oturum açma sayfasında, kayıt sayfasında, kenar çubuğunda bir widget ile veya kısa bir kod ile başka yerlerde de kullanabilirsiniz.

Social Sharing by miniOrange

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

Social Login by miniOrange wordpress eklentisi, yalnızca sosyal giriş işlevini WordPress web sitenize getirmekle kalmıyor, aynı zamanda WordPress sitenizde kolay sosyal paylaşım butonları eklemenizi ve seçeneklerini ayarlamanıza yardımcı olacak ücretsiz bir özellikle birlikte geliyor. Bir kerede iki farklı özelliğe ulaşmak için yalnızca bir eklenti kullanabilirsiniz. Giriş düğmesi stillerinden birini seçebilir ve web sitenizin kullanıcılarına yardımcı olacak tek oturum açma ayarını da yapabilirsiniz.

WordPress Social Login

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

WordPress Social Login eklentisi adından da anlaşılacağı üzere, WordPress sitenizdeki sosyal giriş özelliğini kolayca uygulamanıza izin verir. Bu eklentinin işleyişi, yalnızca kullanıcıların oturum açmasına veya kaydolmasına izin vermekle kalmaz kullanıcılarınızın Google Kişiler, Facebook, LinkedIn ve Windows Live gibi hizmetlerden kişi listesini almalarına izin vermek için de kullanabilirsiniz

Premium Social Login

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

Premium Social Login eklentisindeki olumsuz oyları yok sayın. Bu eklentideki derecelendirmeler, başlığın açıkça belirttiği durumlarda bile bunun bir premium eklenti olduğunu öğrenmekten hayal kırıklığına uğramış kişiler tarafından verilir. LoginRadius, müşterilerine mükemmel bir sosyal giriş ve sosyal paylaşım özellikleri sağlayan birçok bilinen sosyal medya hizmetleri şirketlerinden biridir.

Bu eklenti, yalnızca kullanıcıların hızlı bir şekilde kaydolmasına ve oturum açmasına yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda kullanıcı profil verilerinizi yakalamanıza ve Madmimi, Salesforce gibi e-posta pazarlama hizmetinize ekleyebilmesine yardımcı olmaktadır.

AccessPress Social Login Lite

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

AccessPress Social Login Lite eklentisi, Facebook, Twitter ve Google gibi ağları kullanarak sosyal giriş yapmanızı sağlayan, kullanımı kolay ve basit bir eklentidir. Kullanıcılarınızın hangi ağını kullanmasını istediğinizi seçerek giriş ve kaydolma seçeneklerini özelleştirebilir ve ayrıca dört inanılmaz oturum açma veya kayıt düğmesi arasından seçim yaparak giriş ve kayıt sayfasının harika görünmesini sağlayabilirsiniz.

SocialAll – Social Login

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

SocialAll – Social Login eklentisi, WordPress için kullanabileceğiniz en basit sosyal giriş eklentilerinden biridir. Ancak unutmayın, ilk ay için sadece ücretsizdir ve bundan sonra eklentiyi kullanmaya devam etmek için ayda 10 dolarlık bir ücret ödemelisiniz. Oturum açma düğmelerini giriş sayfasında, kayıt sayfasında, yorum kutusunda ya da herhangi bir yerde gösterebilirsiniz.

YITH WooCommerce Social Login

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

YITH WooCommerce Social Login eklentisi, sahip olduğunuz bir WooCommerce web sitesinde sosyal giriş özelliklerini kurmanıza izin veren WooCommerce web siteniz için ücretsiz bir eklentidir. Bu eklenti, kullanıcılara sosyal giriş özelliklerini kullanabilmek için Facebook, Twitter veya Google+’den seçim yapmalarını sağlar ve sosyal giriş formu, Hesabım, Ödeme sayfası ve WordPress giriş sayfası gibi otomatik olarak sayfalara eklenir. Ücretsiz bir eklenti için, birkaç kuruştan tasarruf etmek istiyorsanız muhteşem bir seçim.

Stitchz Social Login

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

Stitchz Social Login eklentisi kullanıcıların bir WordPress web sitesine kaydolması veya giriş yapması için 22’den fazla ağ listesinden seçim yapmasına izin veren ücretsiz bir eklentidir. Kullanıcılar, WordPress sitenizdeki WordPress hesabında oturum açmak için aynı anda bir veya birden fazla ağ kullanabilirler. Eklenti basit bir arayüz ile gelir ve kullanımı oldukça kolaydır.

Super Socializer

Wordpress için sosyal medya ağları giriş ve yorum yapma eklentileri

Super Socializer, WordPress web sitenizde sosyal giriş yapmayı sağlayan en iyi ücretsiz eklentilerden biridir. Eklenti 100’den fazla sosyal ağları destekliyor. Her sosyal medya ağı için özel simge, şekil, boyut ve arka plan stilini seçebilirsiniz. Ayrıca, tüm popüler platformlar için paylaşım sayısını görüntüleme özelliğine de sahiptir.

Özel yayın türleri ve belirli yayınlar veya sayfalar için paylaşım seçeneklerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Tüm paylaşım seçenekleri tüm mobil cihazlarda mükemmel şekilde çalışır. Eklenti, popüler sosyal platformları kullanarak sosyal giriş yapmanıza da olanak tanır.

 

4 Yorumlar

  1. Sadri Bey, yine çok yararlı bir yazı. Size danışmak istediğim bir konu var: Websitedeki herhangi bir sayfa altına yoruma site admini tarafından cevap yazıldığında, yorum sahibini haberdar eden bir eklenti var mıdır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz