Wordpress Eklentileri

WordPress UpdraftPlus eklentisi ile nasıl yedek alınır?

WordPress UpdraftPlus eklentisi , wordpress yedek alma ve geri yükleme konusunda en başarılı ücretsiz eklentilerden birisidir.

Bildiğiniz gibi bir web sitesinde yedek almak ileride oluşabilecek zararları telafi etmenin en kesin yoludur. Gerek sunucu kaynaklı, gerekse düzenlemeler sonucu oluşabilecek zararlardan dolayı mutlaka kendi yedeğimizi kendimiz almalıyız.

Daha önceleri de benim yaşadığım bir sıkıntı sonucu şimdilerde titizlikle düzenli olarak Updraftplus eklentisi ile yedek alıyorum. WordPress yedek alma konusunda daha önceden de belirtmiş olduğum wordpress yedekleme eklentileri içerisinde de seçim yapıp kullanabilirsiniz.

Wordpress UpdraftPlus eklentisi ile nasıl yedek alınır?

Bu makalede size UpdraftPlus eklentisi ile kolayca nasıl yedek alıp, nasıl geri yükleyebileceğinizi elimden geldiğince videolu ve sesli olarak anlatmaya çalıştım.

Eklenti kullanımı ile ilgili her türlü sorularınızı yorum kısmından belirtebilirsiniz.

İyi seyirler.

WordPress UpdraftPlus eklentisi ile yedek alma ve geri yükleme

WordPress UpdraftPlus eklentisi , wordpress yedek alma ve geri yükleme konusunda en başarılı ücretsiz eklentilerden birisidir. Bildiğiniz gibi bir web sitesinde yedek almak ileride oluşabilecek zararları telafi etmenin en kesin yoludur. Gerek sunucu kaynaklı, gerekse düzenlemeler sonucu oluşabilecek zararlardan dolayı mutlaka kendi yedeğimizi kendimiz almalıyız. Daha önceleri de benim yaşadığım bir sıkıntı sonucu şimdilerde titizlikle düzenli olarak Updraftplus eklentisi ile yedek alıyorum. WordPress yedek alma konusunda daha önceden de belirtmiş olduğum wordpress yedekleme eklentileri içerisinde de seçim yapıp kullanabilirsiniz. Bu makalede size UpdraftPlus eklentisi ile kolayca nasıl yedek alıp, nasıl geri yükleyebileceğinizi elimden geldiğince videolu ve sesli olarak anlatmaya çalıştım.…
WordPress UpdraftPlus eklentisi , wordpress yedek alma ve geri yükleme konusunda en başarılı ücretsiz eklentilerden birisidir.

WordPress UpdraftPlus eklentisi

Kullanım Kolaylığı - 100%
Başarılı Yedek Alma - 100%
Başarılı Yedek Geri Yükleme - 100%

100%

WordPress UpdraftPlus eklentisi , wordpress yedek alma ve geri yükleme konusunda en başarılı ücretsiz eklentilerden birisidir.

9 Yorum

  • Ben My Wp Backup kullanıyorum kaynak tüketimi daha az fakat onedrive yedeklemesi mevcut değil yakın zamanda geçiş yaparım belkş

  • Farklı bir yere.. Bir de benim ” ZipArchive :: addFile: Hayır ” Sizde evet bundan dolayımı acemiyiz de anlayamadık bir türlü tamamlamıyor 🙂

    • Zip archive kısmı dosyaları tar.gz uzantılı hale getirmek için zipler. Bu seçeneği etkinleştirip denediniz mi? Birde hangi platforma yüklemeye çalışıyorsunuz?

    • Şöyle denermisiniz. Resimde tamamlanmadı desede siz oluşturduğu yedeklere , eklentiler, temalar,uploadlar gibi tıklayıp bilgisayarınıza indirebiliyormusunuz?

  • Çok teşekkürler, oldukça açıklayıcıydı. Sorum şu ftp yolunda nereye kaydediyor? FTP’de bulunan dosyalara bir zararı olur mu?

Yorum yapmak ister misin?

bitcoin satın al

Pin It on Pinterest