Hakkımda

Hakkımda1984 Balıkesir doğumluyum. Özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım. Yaklaşık 17 yıldır internet ile iç içe yaşamaktayım. Zamanında birçok projede yer aldım ve kendi kişisel bloğumu açma kararı aldım.WordPress Dersleri Ve WordPress Eklentileri ile  Seo konularında elimden geldiğince resim ve video ağırlıklı anlatımlar yaparak insanlara faydalı olma konusunda çabalıyorum. WordPress.Org üzerinde gönüllü olarak çevirmenlik yapmakta ve ayrıca Udemy üzerinde de Laravel Dersleri yayınlamaktayım. Günümüzde çoğu bilginin sır gibi saklandığını düşünürsek gerçek anlamda bizlere faydalı olabilecek kaynakların ne kadar sınırlı olduğunu görebiliriz. Öyle ki paylaşılmayan, başkalarına aktarılmayan hiçbir bilgi bana göre anlam taşımaz.

Dolayısıyla yaptığım araştırmalar ve denemeler sonucu faydalı olacağına inandığım her türlü bilgiyi elimden geldiğinde net ve sade bir anlatımla sizlere aktarmaya çalışıyorum.

E-mail yoluyla sizlerden gelen o kadar çok soru var ki her birine tek tek cevap vermeye çalışıyorum fakat takdir edersiniz ki dışarıda aktif olarak yaptığım bir iş var ve bunun aksatılması beni ciddi anlamda zora sokabiliyor.

Bu yüzden mümkün olduğu kadar ilgili konular altından sorularınızı sorarsanız hem siz hem de aynı sorunu yaşayan yada yaşayabilecek olan diğer insanlar da faydalanmış olacaklardır. Eğer farklı konularda belirtmek istedikleriniz var ise iletişim formundan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler.

Görüşmek üzere.

Sadri ERCAN